Obsługiwane płatności
O nas

PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA W OBRÓBCE PLASTIKU.

OD 1995 R. ZAJMUJEMY SIĘ PRZETWARZANIEM TWORZYW SZTUCZNYCH – M.IN. WIELKOSERYJNĄ PRODUKCJĄ DETALI Z TWORZYWA SZTUCZNEGO, A TAKŻE KONSTRUOWANIEM I BUDOWANIEM NARZĘDZI DO PRODUKCJI PLASTIKOWYCH ELEMENTÓW.

ŁĄCZĄC DOŚWIADCZENIE W WYKORZYSTANIU PLASTIKU Z NIEUSTANNYM POSZUKIWANIEM NOWYCH MOŻLIWOŚCI JEGO ZASTOSOWANIA JUŻ W ROKU 2000 WESZLIŚMY DO BRANŻY DRUKU 3D - KUPUJĄC DRUKARKĘ PRZEMYSŁOWĄ.

WIEMY, BO TESTUJEMY.

W NASZYM PARKU MASZYNOWYM POSIADAMY WIELE DRUKAREK FDM OD RÓŻNYCH PRODUCENTÓW. PRZEZ OSTATNIE LATA SPRAWDZILIŚMY NA NICH NIEZLICZONE ROZWIĄZANIA, ZYSKUJĄC PRAKTYCZNĄ WIEDZĘ POZWALAJĄCĄ NA WYBÓR NAJLEPSZYCH MATERIAŁÓW W TYM FILAMENTÓW STOSOWANYCH W NAJPOPULARNIEJSZEJ TECHNOLOGII FDM.

MARKA 3DGO – ZMATERIALIZOWANE DOŚWIADCZENIE.

ZE STARANNIE WYSELEKCJONOWANEGO, HOLENDERSKIEGO SUROWCA PRODUKUJEMY FILAMENTY, KTÓRE Z PEŁNYM PRZEKONANIEM MOŻEMY POLECAĆ NASZYM KLIENTOM.

DOSKONALE WIEMY JAKIE CECHY CHARAKTERYSTYCZNE POSIADA DANY MATERIAŁ ORAZ JAK SIĘ ZACHOWA W DRUKU, DZIĘKI TEMU MOŻEMY PODPOWIEDZIEĆ, KTÓRE Z NASZYCH PRODUKTÓW ZASTOSOWAĆ W KONKRETNYM PRZYPADKU.

ZAPRASZAMY DO SKLEPU!
PO FILAMENTY. I PO INFORMACJE. NA:
3DGO.PL 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl